• Športové aktivity

• Otvorenie areálu plážového volejbalu v Prešove

• Prešov 22. augusta 2020 - V areáli našej školy sa uskutočnil exhibičný zápas v rámci prvého ročníka turnaja Beachvolley Cup 2020, ktorý sa odohral na novom, svojho druhu jedinom profesionálnom ihrisku plážového velejbalu v Prešove. Loptu nadhodil prezident Slovenského  olympijského a športového výboru Anton Siekel. Peter Kakaščík, riaditeľ našej školy, ako bývalý športovec, ktorý má k športu blízko, začal budovať prvé ihrisko na plážový volejbal spĺňajúce profesionálne  parametre už pred dvoma rokmi. Dosiahnuť modernizáciu a rekonštrukciu športovej infraštruktúry na profesionálne športovisko sa mu podarilo vďaka dotácii od SOŠV. Siekel podporil aj myšlienku samotného turnaja Prešov Beachvolley Cup. Klubu Beachclub Prešov, organizátorovi turnaja, venoval Putovný pohár prezidenta SOŠV, o ktorý sa bude každoročne bojovať.
            Blahoželáme víťazom...
             jt