Dňa 13. marca 2026 sa uskutočnil okresné kolo stolnotenisového turnaja žiakov stredných škôl, ktoré vyhlásilo MŠVVaM SR a NIVAM v spolupráci so Školským športom. V konkurencii šikovných hráčov naše dievčatá, Martina Knapová a Petra Kitková z III.C, obsadili vynikajúce 3. miesto. Martina a Petra predviedli skvelé výkony a svojou súťaživosťou a odhodlaním sa zaslúžili o túto pozíciu.
V kategórii chlapcov nás reprezentovali Kristián Mulík (I.E) a Lukáš Stahovec (III.A), ktorí síce nepostúpili na medailové pozície, ale ich snaha uspieť a vynaložené športové úsilie si určite zaslúžia ocenenie.
Srdečne blahoželáme!
Mgr. Miriama Zajarošová
